| Spintecatorul a întrebat:

Ce ai face daca ai castiga la loto?

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Intai sa castig si dupa-aia mai vorbim ce o sa fac.
Oricum, primul lucru care o sa il fac este sa ma duc sa imi iau banii.

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai in primul rand as restaura o biserica pe care am vazut-o mai demult si mi-a parut atat de rau ca era intr-o asemenea stare de degradaresad
Apoi mi-as cumpara un apartament de trei camere in Bucuresi si o masina, cred ca un Audibig grin
Si apoi as cumpara niste actiuni la o firma de produs Cd-uri.
Si mi-as duce parintii sa viziteze Grecia.
O, dahee hee

| User a răspuns:

-mi-as face o casa de lux
-mi-as lua o masina. tot de luxlaughing
-si restul' i-as pune la banca pentru o viata fara griji

A, si le-as da si fratilor mei, asa, vreo 200000 la fiecare. Si as merge in concediu o saptamana in Dubai. A, si m-as lasa de scoalalaughing. Ma rog, multelaughing

PS. Astea daca as castiga macar 1 milion de eurobig grin

Abh
| Abh a răspuns:

As fi terifiata sa nu imi rapeasca cineva copii de pe strada. As da bani si rudelor mele( celor care merita) si apoi mi-as asigura un trai decent.

| georgiana a răspuns:

Nu am eu norocul asta, asa ca nu visez ca am amagesc singura!

| Slavic a răspuns:

Stiu ca sunt obsedati dupa bani dar eu stiu cum sai folosesc cu norma daca as cistiga i-as folosi cu cap mincare sanatoasa medicamente pentru vitor ca sa avem in casa parinteasca si pentru parinti nostri care neau dat viata si care au avut grija de noi.

| Marii a răspuns:

As devasta magazinele, mi-as cumpara tot ce visam candva, as da si parintilor ca sa-si cumpere ce vreau. happy

| ÅñdRa a răspuns:

Eu mias cumpara un chiuaua si le-a dat si doua persoane importante din viata mea bani ca sa-si poate cumpara o casa sau un apartamenthappy

| crizantema a răspuns:

I-as dona, banii sunt ochii dracului...nu as vrea sa ma schimb din cauza lor, banii sunt facuti sa circule nu sa stea...

| LaMisto a răspuns:

I`as cumpara pe dusmanilaughing))))))

| marie a răspuns:

Mi-as ajuta intreaga familie, mi-as cumpara o casa in Paris si una la munte la noilove struck...as face shopping in disperare, m-as duce sa ma recreez in insule din astea.si mi-as lua un avion particular...si sigur o sa mai imi ramana bani, asa ca o sa dau o mik suma copiilor bolnavi si celor abandonatisad

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

1. as lua banii!
2. dau si familiei
3.imi cumpar cele necesare

| spirydushu a răspuns:

Cum a zis si harciog mi-as lua numa ce as avea nevoie si nu iasi irosi aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As ramine acelasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dona o parte din ei si mi-as cumapara casa mult dorita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eiii sa vad eu ca am castigat, si-ti spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de suma cistigata. Daca este mare, peste un milion de euro, as calatori.

| Daniutza a răspuns:

Mi-asi investi banii in cele necesare.