| anonim_4396 a întrebat:

Ce alimente trebuie sa consum mancaruri/bauturi pentru a fi sanatos si fac mereu 100 de flotari si as vrea sa am o alimentatie sanatoasa ce as putea manca?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mananca ceea ce-ti face maicata acasa, carne nu multa ci mai putina ca inmulteste colesterolul si problemele cu inima vei avea nici sare sa nu mananci multa in viitor, evita dulciurile in exces, bauturile care au acid si alcoolul/tigara. O sa traiesti mai multi ani, pielea ta se va mentine mai multi ani in stare buna fata de cei care fumeaza unu de 50 de ani care nu fumase arata de parca avea 30. Vei fi sanatos si viitoarea ta nevasta te va aprecia pentru ca esti un om sanatos, eu asa fac si ma mentin intr-o stare buna.