| anonim_4396 a întrebat:

Ce anume va face sa fi ti extra Fericiti, Sa castigati la loto o suma foarte mare de bani! Ori sa apara in viata Voastra o persoana Extrem de Draga Langa care v ar placea sa traiti toata viata?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Viata cui? a lui sau a mea? laughing
As alege prima, dar eu nici macar nu am jucat la loto in viata mea laughing
Deci raman cu ce am.

| crisu2012 a răspuns:

Aleg in mod sigur persoana draga.Degeaba as avea banii de pe lume daca nu ar fi nimeni caruia sa-i pese de mine.Nu pot cumpara o dragoste adevarata nici cu toti banii din lume.O persoana speciala este greu de gasit, iar alaturi de ea iti poti cladi un viitor stralucit.Insa banii nu aduc decat paranoia in viata noastra si bucurie materiala care moare intr-o ziwinking opinia meahappy

| didi12 a răspuns:

Sincer,din cele doua variante, o aleg pe prima.De ce? Pentru ca tu ai spus "o persoana extrem de draga langa care v-ar placea sa traiti toata viata".Pai bine bine,mi-ar place sa traiesc toata viata, dar daca ei nu-i place?laughing E cam intortocheata intrebarea ta. Daca ai fi zis o persoana langa care sunt asigurata ca voi trai toata viata, in armonie blablabla, as fi ales a doua varianta.Dar asa, raman la prima.happy

| meneco a răspuns:

Banii si traiesteti viata persoana draga... si cat o sa tina asta cu persoana extrem de draga maxim cativa ani si dupa daca o sate dezamagiasca si o sa traiesti toata viata cu durerea asta in tine daca persoana e asa de draga dar de ce nu le poti lua pe amandoua