| syd2 a întrebat:

Ce apreciaza mai mult TPU cantitatea sau calitatea? voi fi fericit daca chiar adminul va raspunde.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti pot raspunde si eu.Am ceva vechime pe aici.Calitatea.

| T0T a răspuns:

Trebuie să fie un echilibru.

| syd2 explică (pentru T0T):

Egalitatea exista doar in matematica. (M. Eminescu)

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Echilibru nu înseamnă egalitate.

| OldSoul a răspuns:

Daca alegi cantitatea si nu calitatea esti betiv.

| RainmakerX a răspuns:

Hey Dante... pai decide tu. Daca te bazezi pe cantitate atunci iei titlul de campion al zilei in timp ce daca te bazezi pe calitate atunci iei fundite si multe multumiri de la cei din jur.
Ce preferi? Este apreciata mai mult calitatea dar cantitatea este rasplatita mai bine pana la urma...

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Oare poti face ambele la fel de bine, adica sa raspunzi calitativ si mult, cred ca nu fiindca ele sunt marimi invers proportionale.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Exact.Daca te concentrezi pe calitate atunci nu ai timpul necesar cat sa dai multe raspunsuri.

| DonaldTrump a răspuns:

Fi fericit ca maretul meu a comentat aceasta intrebare. Eu zica ca calitatea bate cantitatea.

| syd2 explică (pentru DonaldTrump):

Maretul tu, vrea sa manance inghetata.

| vaporwave a răspuns:

Intr-adevar intrebarea ta e una foarte extrem de super extra mega adevarata intr-un sens propriu al cuvantului, care provine din limba franceza de la corespondentul sau, iar casatoriile gay nu sunt un lucru rau dat faptului ca deoarece pentru ca fiindca eu asa consider ca e si adaug cuvinte aiurea, eu de fapt nedorind decat sa spun urmatoarele cuvinte: calitate
nu stiu ce am scris
ironia

| SkyPilot a răspuns (pentru vaporwave):

PutinVodka VapourVawe is to blame.

| syd2 explică (pentru vaporwave):

Bla, bla bla, hai gata cu fotosinteza la culcare toata lumea