| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face la plictiseala?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Alege o carte buna care sa te captiveze sau Du te la plimbare o jumate óra sau alege ti un subiecte care sa te intereseze pe internet si citeste in domeniu.Fa ceva ce iti place cu adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| Superior a răspuns:

Urmareste :
-Stefan Mihai Creepypasta
-Now you Know
-Motan Show
-Science Facts
-PC Garage

| anonim_4396 explică (pentru Superior):

Le urmaresc pe toate in afara de PC Garage si Stefan MIhai Creepypapsta, nu ma sperie nimic la el si felul in care vorbeste e naspa rau, ma chinui sa inteleg.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Incearca sa iti faci un hobby, relaxeaza-te, fa ceva nou care te pasioneaza.

| anonim_4396 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Hobby-ul meu e mersul pe bicicleta, dar a nins si mai am si bicla pe pana

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru anonim_4396):

Gasesti tu ceva de facut, uita-te la niste filme/seriale, asculta muzica, stai pe Youtube, relaxeaza-te.

| NotMyFault a răspuns:

Dezbati subiecte filosofice cu Chifteluță. Iti recomand Schopenhauer.

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Citește-mi întrebările. Okay, trecem la lucruri serioase, te poți uita pe Youtube la videoclipurile lui Motan Show sau la ale lui Madrid de pe Now You Know. Altceva nu-mi vine în minte.