| Licurikiii a întrebat:

Ce ati alege dintre un telefon Samsung galaxy s2 si un aparat de fotografiat ultimul ragnet?

Răspuns Câştigător
| IzabellaVanessa a răspuns:

Telefonul normal :X ...telefonul il poti folosi si ca aparat foto. poti sta pe net. poti vb..pe cand cu aparatul nu poti face decat poze happy

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

M-as gandi la faptul ca-mi place sa imortalizez frumusetile din jur.Telefonul,din partea mea, e ceva comun, iar pe timpul vacantei as fi mai tentat de un aparat foto performant.

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Noi aici ne spunem parerile fara a sti de fapt pasiunile voastre happy

| agirll a răspuns:

Un Samsung galaxy s2 big grin funda?big grin