| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege intre Encre Noir, Encre Noire A L'Extreme si Encre Noire Sport, pentru vara?

7 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Varianta Sport pentru vara, cea clasica pentru vremea rece iar A L'Extreme cand vrei sa omori pe cineva, e arma chimica happy

| Dismally a răspuns:

Totusi daca ai sub 30 de ani nu stiu daca Encre Noire este potrivit pentru tine, incearca-l inainte de a cumpara, sa nu ai un soc...

| ShutFickOn a răspuns (pentru Dismally):

Am 15 ani, nu stiu ce parfum sa imi iau pentru vara care sa fie totusi pana in 100-150 de lei

| Dismally a răspuns (pentru ShutFickOn):

Nu-ti recomand Encre Noire, daca mai strangi ceva banuti poti incerca Versace Man Eau Fraiche - 200 lei sau Mont Blanc Legend - 165 lei. Daca vrei ceva super ieftin incearca Adidas, au mai multe pe 30 lei.

| ShutFickOn a răspuns (pentru Dismally):

Am decis ca pana la urma o sa incerc Davidoff Cool Water Intense, sau Guess Dare

| Dismally a răspuns (pentru ShutFickOn):

Incearca-le, mergi intr-un magazin, vezi ce iti place si pe urma poti cumpara de pe internet, le gasesti mai ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Varianta sport