| Dormeo a întrebat:

Ce ati alege, sa va nasteti din nou la tara sau sa va nasteti din nou dar la oras?

20 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

M-as naste in Oslo

| Hammurabi a răspuns:

Aș alege tot la maternitate.
E mai sigur. laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Sa nu ma mai nasc din nou. Sau daca o fac, macar pe alta planeta, intr-o alta galaxie.

| Dormeo explică (pentru Mayhem666):

De ce esti asa pesimist?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dormeo):

Se cheama a fi realist.

| Dormeo explică (pentru Mayhem666):

Depresiv.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dormeo):

Nu sunt chiar deloc depresiv.

| Dormeo explică (pentru Mayhem666):

Ba da

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dormeo):

Imi place ca tu esti cel care determina ce stare am, chiar daca nu ma cunoaste.
Pot sa spun si eu ca in momentul asta esti melancolic, si tu sa spui ca nu esti, iar eu sa spun ca ba da.

| Dormeo explică (pentru Mayhem666):

Raspunsurile, cornitele din poza, negativismul tau, destul de multe arata lucruri despre tine

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dormeo):

Acum esti si psiholog?
Nu prea le ai, mai bine te lasi de profesie.
Daca nu intelegi sarcasmul mai bine ignori comentariile.
Poate nu stii, dar sunt obsedat se eternitate. Lucrurile pe care le spusesem erau doar glume. Eram sarcastic, dar aparent nu te prinzi.

Nu are rost sa vorbesc cu un muritor de rand, ca si tine, tu nu ma poti intelege, tu esti inamicul eternitatii. Eu, Stapanul Intunericului, nu te voi acepta in imparatia mea, si nu vei avea eternitate. Vei cadea in abis, iar existenta ta va inceta.

Ad Astra Abyssosque!

| Dormeo explică (pentru Mayhem666):

Tu nu prea intelegi ironiile, glumele, nici nu stii sa le faci
vezi ca s-ar putea sa fii pe spectru de autism
nu o zic cu rautate

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dormeo):

rolling on the floor
Esti fumat rau de tot!

| Dormeo explică (pentru Mayhem666):

Te izolezi? Ai prieteni? Te descurci cu oamenii?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dormeo):

Nu chiar, dar apreciez acel "alone time".
Da.
Doar dupa ce ii cunosc (asta doar irl, pentru ca in mediul online sunt ok cu toata lumea).
P.S. Sunt introvertit, asta daca te ajuta cu ceva mai mult la diagnosticul tau, doctore!

| Lukasssz a răspuns:

Sa ma nasc in Canada big grin

| CIaudiu a răspuns:

Sa ma nasc din nou in alta tara (Germania).

| Dormeo explică (pentru CIaudiu):

Esti nazist?

| mgtow a răspuns (pentru Dormeo):

Daca era hitlerian spunea ca vroia sa se nasca intre 1940 - 1945 cat a tinut al 2a razboi mondial, hitler era misto ca om personalitate, daca se punea bine cu rusii acum cel mai probabil era URSS si al 3a reich. Ambele tari pe vremea aia puteau sa-i faca scrum pe americani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De un catralion de ori să mă nasc la oraș.