| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Ce ati dori de la Mos Crăciun?
Fără răspunsuri gen:nimic,fericire,sănătate, nu exista (stiu si eu ca nu exista).
Funda

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Imi doresc sa imi vina printesa mea acasa impreuna cu iubitul ei, imi doresc sa fiu sanatoasa, si nu la spitalsad si imi doresc ca cei dragi sa fie la masa sfanta de Craciun.
Nu doresc nimic mai mult!
Am trecut de varsta care imi doream si eu cate ceva, acum, doresc sanatate familiei mele si implinirea tuturor dorintelor ingerasilor mei, iar eu sa ma vad bunicuta happy
O zi buna sa ai happy

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Atunci...nimic.happy

| LoveSleep a răspuns:

Stai cuminte că există.
Nu vreau nimic.

| Doub a răspuns:

De la Moşu? Nimic pentru că-l urăsc.
Dar m-aş bucura mult să ningă.

| gemeni6226 a răspuns:

O bucatarie noua utilata cu de toate sa pot face mai repede si mai multe prajituri de craciun si de alte evenimente.

| Divy a răspuns:

Nimic lucrurile nu prea au valoare dacă celălalte lipsesc.
Pot să ai totul că e degeaba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau nişte rochii noi şi habar n-am laughing.
Mai am timp să mă gândesc.

| MrLucas a răspuns:

Din moment ce sanatate, nimic si fericire nu exista dupa spusele tale, nu-mi ramane sa aleg decat premiul la 6/49 presupun.e ok si asta ma multumesc cu putin.