| Viorelia12345 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac iubitului meu de ziua lui? Inplineste 24 de ani si suntem de un an impreuna si as vrea sa-i fac ceva mai special.

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Acum depinde cati ani ai tu.
Eu daca eram in locul tau ii ofeream o seara de neuitat( ma refer la sex, la o lenjerie intima, la lumanari parfumate, o melodie sugestiva pe fundal), iar ziua ii faceam un tort, si poate ii cumparam ceva gen parfum, o bluza sau orice altceva care stiu ca ii place sau daca are un hobby anume, i-as cumpara ceva legat de hobbyul sau.

| Draguţica00Tania a răspuns:

Mergi cu el prin magazine, și uitete la ce se uita el.Dar fa tot posibilul sa nu se prinda.

| Trifi a răspuns:

Esti de un an cu el si intrebi pe TPU ce sa-i faci cadou prietenului tau? Cred ca sunteti foarte fericiti impreuna...