| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau iubitului meu de majorat?worried Vreau sa-i iau ceva deosebit dar chiar nu am idee...

2 răspunsuri:
| nevastuica_7599 a răspuns:

O bijuterie ceva ccred ca asta iar place sau un parfum de la hugo boss

| mimii2 a răspuns:

Eu i-am luat un ceas frumoss:X si un parfum de la avon(pentru barbati).in fine...prietenii mei mai primeau de ziua lor set din ala cu parfum, after shave etc.parerea mea e sa nu ii iei haine.pentru ca poate nu ii plac, nu ii sunt bune.in fine.succes:*