| Licurici_7465 a întrebat:

Ce cadouri preferati de obicei de ziua voastra?happy

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De cand am primit un urs care concura la marime cu Titanicul pe care abia l-am impins in masina eu cu mami m-am lamurit eu ce bine ma cunosc prietenii si nu mi-am mai facut ziuawinking
Plus ca mai era si roz ursul. Mi-au facut ochii clip-clip cand l-am vazut laughing

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cărţi, bijuterii din argint, coliere fantezie, farduri, poşete...cam asta şi primesc de obicei fiindcă prietenii îmi cunosc gusturile şi dorinţele

| User a răspuns:

Un unu si sase de zero si un € la sfarsit.

lolita
| lolita a răspuns:

Greu de zis deoarece sunt foarte mofturoasa, cred ca as prefera flori dar nu stiu cum se face ca niciodata nu primesc crying

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu mai vreau cadouri.

| andreea7520 a răspuns:

Mereu mi-au plăcut surprizele şi nu am suportat niciodată să mi se spună dinainte ce o să primesc, în general îmi plac cadourile simple, nu lucruri scumpe sau chestii de genu`hee hee

| Ana-Maria94 a răspuns:

Bani deoarece sa-mi pot cumpara eu ce-mi doresc nu sa-mi aduca cine stie ce si sa nu-mi foloseasca sau bijuterii:X.