| carmelita a întrebat:

Ce cadouri vreti sa primiti de la darnicul Mos Craciun?happy

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Eu mi-as dori ca mos craciun sa mi-l aduca aproape pe cel pe care il iubesc atat nimic mai multlove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

13 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Sincer chiar nu stiu, nu imi doresc nimic special.
adica as putea sa zic si eu fericire, sanatatelaughingca asa ii la moda, dar nu mi-ar place nici sa nu-mi aduca nimichee hee

deci anul asta. lasam la aprecierea mosuluihee hee

| thehope a răspuns:

Daca s-ar putea mi-as dori sa am din nou fericirea si linistea in suflet pe care o aveam in urma cu un an...nimic mai mult.

| r8driver a răspuns:

O masina...

| crizantema a răspuns:

Pestisorul de aur.

| Alex_7297 a răspuns:

Bună!
În primul rând vreau sănătate, şi, în al doilea rând, dacă nu cer prea mult, un mouse Razer deathadder + un mouse-pad qck.
Sper că ţi-am fost de folos!
Pace!

| aisha01eu a răspuns:

Un nou telefon.

| ady2607 a răspuns:

Toata puterea din lume hahaha

| adelutza_9680 a răspuns:

Eu imi doresc ca Mos Craciun sa imi aduca sanatate, bucurie, note bune.Material nu mi-as dori ceva anume, dar as vrea sa imi aduca si mie Mosul ceva.Pana la Craciun ma voi mai gandi. Cel mai mult imi doresc sa fim sanatosi.

| bluesky a răspuns:

Persoana pe care o iubesc, e tot ce imi doresc!
http://www.youtube.com/watch?v=LsHDdawSjLU

| Cretzule a răspuns:

Fericire...

| publicname a răspuns:

As vrea sa imi spuna cum se numeste melodia asta http://www.trilulilu.ro/razvanwebstar/83423313ecca9f

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti raspunde CONCRET? Doar cacaturi de genul sanatate si fericirie si pace si pe*la mea, ea se refera la CADOURI, nu la vise amarate.