| marykeira a întrebat:

Voua ce va place cel mai mult sa faceti de Craciun? Ce cadouri vreti sa primiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea saam atatia bani, incat sa pot aduce bucurie in acele case care nu au vazut niciodata un bradut impodobit si jucarii.as vrea sa pot oferi tuturor cunoscutilor si celor dragi cate un cadou de sarbatori. as vrea sa fiu mos craciunul multora. m-as imbraca in crai si as duce vestea nasterii Domnului Iisus hristos in toate casele celor cunoscuti.as vrea sa ofer tuturor numai sanatate si fericire. daca as putea asta, as considera ca am primit totul de la mos craciun.

18 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Dragoste, iubire, afectiune, bucurie, sanatate.Cadourile cele mai de pret.Nu prea imi plac cadourile materiale.

| Gabystelistu95 a răspuns:

As vrea iubire, multa sanatate, si orice, asta e cadoul meu preferat happy

auran
| auran a răspuns:

Ce-mi place cel mai mult? Acum, ma bucur sa-i vad pe puiutii mei cum isi desfac cadourile nerabdatori si cum fura bombonele din brad... cand eram micuta imi placea sa stau alaturi de bunica mea cand facea cozonacul si tot mai furam din coca si mancam cu nuca macinata si amestecata cu zahar (si apoi ma durea burtica) si-mi mai placea plimbarile cu sania, eh - acum ioc zapada. Ce mi-ar place sa primesc cadou? NU stiu nu are importanta - mie mai mult imi place sa fac cadouri si sa le impachetez eu... dar tie?
http://www.youtube.com/watch?v=9vPfOjAw5Z0

| Cryssy a răspuns:

Eu nu am nevoie de cadouri. Nu sunt materialista. Mi-as dori sa fie liniste in familie. Sa fiu fericita. Si sa fiu cat mai mult alaturi de iubitul meu. In rest nu am nevoie de nimic. Numai bine!

| Cryssy a răspuns:

@jester pai nu vreau nimic material. asta nu conteaza. tongue

| OnWeed a răspuns:

Cel mai mult de Craciun imi place starea aceea de relaxare adusa de vacanta copiilor, zilele libere ale parintilor, mesele pline mereu, cadouri si dulcuri. Eu deja mi-am primit cadoul si de Mos Niculae si de Craciun si de ziua mea laughing, un ceas de mana.

| just|breathe a răspuns:

Pai mie imi place cel mai mult de Craciun in primul rand sa simt spiritul sarbatorilor pentru ca anul trecut si acum doi ani nu l-am simtit atat de bine si tare mie teama ca anul asta sa nu il simt aproape de locsad. Imi place sa ascult colinde, sa fac prajiturismug si sa fiu intr-o relatie buna cu toti cunoascutii mei.In materie de cadouri, as da orice sa mi-se indeplineaca dorintele numai ca banii nu curg din cer.sad.

| JesterRO a răspuns:

Nasol de astia care nu vor nimic. Voi de ce nu poftiti nimic?laughing Sau va abtineti?

Mi-ar placea sa imi iau toti prietenii sa fugim la munte la schi, pentru o saptamana.

| BuBuLyNa a răspuns:

Mai scumpe cadouri un pic sunt zodia leu!

| maariaan a răspuns:

Cadoul pe care mi'l doresc eu, e de fapt o minune. Mi'as dori ca Dumnezeu sa mi-o poata da inapoi pe mama, dar acest lucru e imposibil, pentru ca ea nu mai e. sad Ea transmitea o unda de culoare, caldura, lumina, fericire si motivatie intregii familii. Ar fi cel mai frumos cadou sa'i pot auzi inca o data vocea... Traiti momentele frumoase alaturi de familie si iubiti'va parintii. E greu sa traiesti doar din amintiri...

| ina a răspuns:

All I want fot Christmas is you.Stii melodia? Mariah Carey-All I want for Christmas. ei bine, eu imi doresc prea multe pentru a-mi aduce mosul. dar de cele mai multe ori iarna vreau sa fiu lasata in pace (am depresie de sezon, dar nu ma deranjeaza)

| Bloo2 a răspuns:

Ca si cadou... thinking poate o chitara. daca mosu sta bine cu cascavalu' poate si un mp4 laughing dar mai vedem...

| Pustii a răspuns:

Pai eu de obicei stau cu prietenii...si mi-as dori un iphone gold dimontz

| emoboy a răspuns:

Sa dorm ca munca ma omoara.Eu nu as vrea nimic decat sa-i vad pe toti fericiti.

| sam a răspuns:

As vrea...

as vrea macar sa ma sune... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cel mai mult mi-as dori o persoana cu care sa`mi petrec craciunu.si cu care sa`mi petrec clipele grele si frumoase.in rest nu mai vreau nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand mi-as dori ca acest craciun sa-mi aduca impacare sufleteasca si pe toti cei dragi alaturi...restul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea de Craciun sa stau cu fiinta draga, si sa depanam amintiri.Veau multa, liniste, la cadouri nu tin neaparat.Imi place sa ofer mai mult decit sa primesc.Sarbatori fericite!