| Alexashadow a întrebat:

Ce cantareti/cantarete preferati aveti?

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Matt Sanders, Roy Khan, Tony Kakko, Anette Olzon, Tarja Turunen, Dave Mustaine, James Hetfield, Bruce Dickinson, Kurt Cobain, David Draiman, și nu în ultimul rând, Ben Burnley și Adam Gontier pe care i-am mai amintit de 100 de ori în răspunsurile mele.

| Dumnezău a răspuns:

Chris Cornell,Eddie Vedder,Johnny Holiday, John Coltrane, Johnny Cash, Freddie Mercury, CedrY2K,Kai Hansen,Tobias Sammett,Neige de la Alcest,Varg Vikernes,Phil Collins,Immortal Technique,Chuck Billy,Layne Staley,Tom Araya,Till Lindemann,Brent Smith,David Gilmour, Ian Gillan, Max Cavalera, si bineinteles, James LaBrie.

| bloodyhell a răspuns:

Mai multi...

Răspuns utilizator avertizat
| papusica987 a răspuns:

Andra, 50 cent, JL, lady gaga.

| MaryOfHouseStark a răspuns:

Brent Smith(Shinedown), Marlyn Manson, Lady Gaga.