| EveTorres a întrebat:

Ce cantareti preferati aveti?(trupe etc.).

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Breaking Benjamin, Skillet, Three Days Grace, Muse, Fall Out Boy, Metallica, AC/DC, Michael Jackson, Modern Talking, Eminem, Disturbed, Thomas Anders

| Laura a răspuns:

Iron Maiden, Rammstein, Dimmu Borgir, Lamb of god, Averse sefira, Light this city, Sonata arctica, Judas Priest, Subway to Sally, Ac/dc, Rhapsody of fire, Trooper, Vama Veche, Altar, Truda, Phoenix, Iris, Roza vânturilor, Valeriu Sterian, Cargo, Karma, Pasărea colibri și multi altiihee hee.

| shadovv a răspuns:

Anonim, Bitza, Butch, Ctc, Cheloo, Kst, Nimeni Altu', Raku, Sdst, Carbon, Immortal Technique, Keri, Kombat, Ombladon, Parazitii, Aforic, Underman, Veritasaga. HIP HOP 4 LIFE

| Mony a răspuns:

Ooooooo foarte multilaughing

adam lambert,
Evanescene
rihanna
lady gaga
avril lavigne
inna
kesha
cascada
blaxy girls
Katty Perry
Ashley Tisdale
Demi Lovato
Dj project
Justin Bieber
puya
Shakira
Connect-R
Simple plan
Black eyes pease
Narcotic Sound
Selena Gomez
Taylor Swift
sistem
erique Iglesias
Orianthi
etclaughing

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Eu :inna, connect-r,, rihanna, smiley, avril lavgne, alexandra stan si mult mai multi uh? funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delyno.
eminem.
dj andi.
alexandra stan.
inna.
muulti:X

TU?:X

| electrostar a răspuns:

Eugen Ungureanu de la Televiziunea Favorit TV

| Iulian_6925 a răspuns:

ESTE PE YOUTUBE:o melodie aaa nu prea misto dar...1 leu si Volodia-If you