| GFantastikBaby a întrebat:

Ce credeti ca este mai important: infatisarea sau sufletul? Interiorul sau exteriorul? De ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sufletul interior, puterea de a iubi exteriorul nu imi pasa chiar daca o sa am parte de o fata cam uratica va fi invidiata ea ca are parte de un barbat frumos ca mine.

| alessia a răspuns:

Eu zic ca e mai important sufletu` si interiorul, iar dupa astea au si infatisarea si exteriorul rolul lorhappy. degeaba arati bine dacA esti REA /rau la suflet
pa-pa te-am:*

| JackieSue a răspuns:

Nu stiu daca te va satisface raspunsul meu,pentru c-o sa-l las putin "in aer".
Sufletul este cel mai important, pentru ca el este judecat dupa moarte, dar infatisarea conteaza din ce in ce mai mult in zilele astea.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sufletul dar cateodata conteaza si infatisarea pentru ca daca este vorba despre ceva serios partenerul trebuie sa arate cat de cat bine, si eu cred ca interiorul conteaza, conteaza cum se poarta cu tine, daca te respecta, nu doar dragoste si baniwinking

| mrrry a răspuns:

Clar interiorul, sufletul pentru ca il ai mereu in schimb exteriorul nu il ai decat pana la o anumita varsta. Sufletul poate face o pers cu o infatisare normala o pers incredibila si speciala.happy

| MeMyself a răspuns:

Eu cred ca interiorulhappy pentru ca de multe ori frumusetea sufletului se reflecta in exteriorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletul interior e cel mai important pentru mine.