| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca va lipseste? un prieten? o prietena de suflet? liniste in familie? un copil? o situatie financiara mai buna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietena de suflet, copilul...plus casa mea pentru care muncesc ca un descreierat sa o am.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Liniste.Atat de liniste incat sa imi aud gandurile cum curg in casacada

| Silvia a răspuns:

Un prieten si o prietena de sufletstraight face
Nu mi s`a mai intamplat niciodata pana acum sa ma simt singura, dar acum stiu cum estraight face

| Cryssy a răspuns:

Liniste in familie si o situatie financiara mai buna

| Brigitta a răspuns:

Imi lipseste mama sad
Lucreaza in strainatate.

| danutza a răspuns:

Sa am proprii mei bani big grin

| stillhartu a răspuns:

Cred ca juno a raspuns in locul meu. Bravo, juno!

| MADALINAAAA a răspuns:

Parintii, sunt plecati in strainatate...si poate daca aa avea o situatie financiara buna, i-as avea aproape...si probabil un prieten...ca niciodata nu am simtit cum e sa fii iubit.si as avea nevoie...

| juno a răspuns:

Nimic. Am tot ce`mi trebuie... am cei mai tari prieteni, cei mai tari colegi si familia e bine asa cum e. Iar despre bani... CHETA functioneaza in anumite cazuri laughing)... cine stie, stie! Nu`mi doresc ABSOLUT NIMIC altceva, poate doar sanatate in continuare sa pot sa ma bucur de viata, sanatate mie cat si celor dragi, pentru ca fara ei nu ar mai fii la fel.