| TeoPT a întrebat:

Ce credeti voi despre Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania e tara tuturor posibilitatilor straight face citez " romania e tara unde pizza ajunge mai repede ca politia" laughing).
am auzit ca suntem in top pe locul 2 la cei mai bolnavi oameni, loc 2 pentru cei mai saraci si loc 2. al populatiei incultestraight face

e normal?!
mai ales ca cel care ne conduce si ne sprijina a spus ca " din scoala ies tampiti"
desigur, el nu e tampit pentru ca nu a facut scoala. happy
oricum. straight face cand o sa fie tot` poporu` tampit [ adica iesit din scoala] atunci mai vedem. pana atunci vom fii doar" stupurile" lui Basee. [ cum ar zice EBA. "albinarul" ] laughing
hai succesuri!

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Vrei un raspuns complet? Nu ai cum sa primesti.
Slab dezvoltata, cu istorie oarecum glorioasa, cu oameni de toate felurile, o tara unde inca se poate vorbi de monopol, coruptie, spaga.
O tara unde alcoolul e inca ieftin! Ura! happy

| Fiction a răspuns:

Ca este o tara pe care aproape nimeni nu o baga in seama:oamenii arunca hartii pe jos, polueaza aerul:dupa ce o sa se mareasca gaurile din invelisul pamantului vor trage consecintele.