| robby212 a întrebat:

Ce credeti despre Romania?

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Tara unde prostia e prietena noastra. tara tuturor posibilitatilor.

| Raresik a răspuns:

Ca aspect si cultura. si istorie. suntem foarte buni happy

Dar prostia si conducerea din ziua de astazi. lasa de dorit happy

Dar, Totus. cateodata sunt mandru ca sunt Roman happy

Bft!

| ScorpionSting a răspuns:

Pacat ca e locuita

| mar2012 a răspuns:

Este o tara frumoasa, dar cei care o conduc lasa de dorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o tara frumoasa, dar pacata de cei ce locuiesc in ea;(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, Romania este o tara foarte frumoasa si bogata, dar cei care locuiesc in ea(unii) au uitat de minunile ei.Nu ati observat ca aproximativ 70% din romani pleaca in vacante, in alte tari, pentru ca acolo este mai ieftin? Pai normal, acesti,, oameni,, care au ajuns la putere pun taxe si impozite pana si pe locurile incredibile din Romania.Pacat de frumusetile acestei tari! O sa credeti ca toate astea le-a gandit un adult, dar eu sunt o fata de numai 10 ani din Tulcea, si totusi realizez ce se intampla. Eu am fost in toate taberele care s-au organizat la scoala pana acum, am fost la:Homorod, Caciulata si in jurul jud. Iasi(am mai fost si prin alte parti ale Romaniei) si mie imi place mult tara mea. Aceasta este doar parerea mea. star La revedere! wave