| roby2oo0 a întrebat:

Ce culoare au ochi voştri...astept raspunsuri

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,ochii mei sunt caprui-verzui. Uneori sunt caprui si altadata se deschid foarte tare, se fac verzi.Mai in interior sunt caprui si sunt verzi mai la exteriorhee hee.

| Biuka a răspuns:

Iarna si primavara sunt caprui. aproape negrii love struck
Iar vara sunt mai mult verzihee hee
E tare` happy
Ai Tai Cum Sunt`? big grin

| CookieșiParty a răspuns:

Ochii mei sunt albastri. Uneori par sa fie verzi.Sau e doar vara chestia cu ochii verzi. Sper ca ochii tai sunt sanatosi.Ai mei sunt destul de distrusi. Sper ca ochii tai sunt culoarea ta preferata! Iti urez mult noroc in viata!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Iarna i am albastru deschis cu galben inchis vara i am albastru inchis rau de tot si maro normal

| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Ochii mei sunt verzi, dar ai tăi?
O zi plăcută!

| roby2oo0 explică:

Ai mei sunt o combinatie cand albastri cand verzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OchII mei sunt caprui inchis. Te ajuta cu ceva?