| ilovegreeneyes a întrebat:

Ce culoare sunt ochi vostri? sau ce culoare va-r placea?:-D

Răspuns Câştigător
| Angel_4453 a răspuns:

Ii am verzi dar in mijloc sprecaprui...as vrea mai mult verde

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Caprui->Verzi

| Psihiatra a răspuns:

Caprui... mi-as dori sa fie albashtri ca ai bunicului meu smug ai tai?

| pwp a răspuns:

Mi-ar placea verzi...
ai mei sunt caprui

| Selena54 a răspuns:

Ai mei sunt caprui. :X

Imi plac ochii albastri dar nu mi-ar sta bine cu eilaughing

Deci mai bine cu ochii mei caprui care fura inima oricui laughing

| Aiurita a răspuns:

Verzi :]. Şi sunt puţin căprui în jurul irisului. Nu i-aş schimba, sunt speciali în felu' lor.

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Albastri si tot albastri

| IchHabeKeineName a răspuns:

Caprui...tot caprui.

| dyana_8056 a răspuns:

Ii am verzi si pe margini albastriii:X:X:X:Xsi as vrea sa ii am albastrii:X:X:X

| CreatzaBắ a răspuns:

Ai mei sunt caprui spre verde:X:X
as vrea sa fie putin mai verzilaughing
da mi plac si asa:X.ai tai cum sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! In primul rand "v-ar" se scrie, nu "va-r" straight face, in al doilea rand am ochi albastri si nu as vrea sa ii schimb tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt caprui deschis, iar la lumina se fac verzui... a-si vrea sa fie verzi

| alyloveslife a răspuns:

Eu am ochii verzi(toamna si iarna) si albastri(primavara si vara) deci ii am schimbat-ori. Mi-ar placea sa ii am albastri.

| icecream a răspuns:

Albastri:X
...tot albastri:*

| ilovegreeneyes explică:

Ai mei sunt! verzi -caprui numai putin caprui! mi-ar placea gri!

| bianca24 a răspuns:

Ii am caprui si imi plac asa cum sunt, dar nu ca nu mi-ar place si alte culori. Fundita?