| IsabelaIssa a întrebat:

Ce defecte consideri ca ai?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, nu stiu daca e defect, dar sunt sensibila tare si cand e vb de copii, plang, ma emotionez de nu mai pot vorbi...sad

| Ramonaaaa a răspuns:

Din punct de vedere fizic,sunt prea scunda,am tenul neomogen,ochii mici.
Din punct de vedere moral sunt prea sensibila, impulsiva, nu sunt perseverenta.

| negru30 a răspuns:

Destule

| BiancaDenisa a răspuns:

Uneori sunt cam bagareata in sensul ca ma bag in problemele altora si nu prea imi pot tine gura, raspund inapoi...cam atat

| dacia63 a răspuns:

-sunt prea sensibila-faptul ca ma impresionez,rad sau plang cu usurinta de situatii insimnificative,nu ma deranjeaza -faptul ca ma "ataca" cu usurinta persoanele care ma dauneaza material sau
moral chiar cu actiuni sau vorbe mai putin importante-imi provoaca reprosuri de la mine insami.
-sunt impulsiva-ma "aprind" prea repede cand sunt "deranjata"si actionez sau raspund imediat fara sa ma gandesc la consecinte sau fara sa imi aleg cuvintele-nu folosesc vulgaritati,si nici exprimari ocolite,iar acest mod direct si dur de a ma exprima de multe ori jigneste persoana cui ma adresez fara ca eu sa intenzionez sa o jignesc ci doar sa precizez ceea ce m-a deranjat
-nu pot sa iert-elimin total si definitiv persoanelencare mi-au produs pagube special morale, de suflet sau m-au dezamagit sentimental -procedez asa pentru a nu transforma sentimentele de dragoste, prietenie, admiratie in ura
rezolv probleme si situatii diverse numai in ultimul moment chiar daca am timp si posibilitati sa le fac anticipat-defectul asta intentionez sa il elimin
astea sunt defecte de care sunt constienta cine stie cate alte am ascunse chiar de propria mea constiintza

Răspuns utilizator avertizat