Întrebare recomandată | Musique a întrebat:

Cât de bine consideri că te cunoști, tu pe tine? (calități, defecte, slăbiciuni... )

26 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Defectele si slabiciunile mi le cunosc perfect,pentru ca mereu am incercat sa le indrept sau sa le depasesc.
Cu calitatile stau ceva mai prost,nu le prea dau importanta,dar observ ca exista si ma ajuta in progresul personal.
In concluzie, consider ca ma cunosc bine, chiar foarte bine.
De fapt, cred ca era si cazul, daca ma gandesc ce varsta am.
happy

| T0T a răspuns:

Destul de bine.

| Wøodenpints a răspuns:

Încă mă suport.

| PedoBarbie a răspuns:

Aproape în totalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, pe zi ce trece, îmi găsesc câte-un defect sau câte-o slăbiciune...și mă întreb dacă o să se termine vreodată. Fac foarte multe greșeli și prostii. Cu cât cresc mai mult, cu atât o dau mai mult în bară. Sunt mai rău ca un copil mic, nu pot face niciodată diferența între bine și rău. Pe moment iau decizii pripite...și oricât de mult m-ar durea mai târziu, nu renunț și duc mai departe ceea ce-am început. (chiar dacă știu c-o să iasă un mare că*at).
Despre calități...nu știu ce-aș putea spune. Pot zice doar că uneori încerc să înțeleg oamenii...și să privesc dincolo de cuvinte.

Deci uau, n-am știut niciodată că știu atâtea despre mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma cunosc destul de bine. Intrebarea e,, Cât de bine consideri că te cunoști, tu pe tine? de pui asemenea intrebari.

| Musique explică (pentru anonim_4396):

Ce e greșit cu întrebarea asta?
Pot spune că mă cunosc destul de bine, cu toate că în unele situații mă surprind alegerile pe care le fac... probabil astfel descopăr lucruri noi la mine.Cred că mă cunosc cam 90%.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Alegerile tin de instinct. Si intrebarea asta denota nesiguranta de sine. Sau poate mi se pare.

| Musique explică (pentru anonim_4396):

Probabil e cum spui tu, însă am pus întrebarea doar pentru că eram curioasă de răspunsurile celorlalți utilizatori, nu are neapărat legătură directă cu mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Aproape mi-am spart capul in tocul de la usa.

| Musique explică (pentru anonim_4396):

Aproape mi-a dat o lacrimă pentru tine. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Daca ma cunosteam 100% trebuia sa imi dau seama ca nu e bine sa topai in dreptul tocului.

| Musique explică (pentru anonim_4396):

Eee na! Nu poți vedea viitorul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Da, bunicii mei nu au prevazut ca voi depasi 1.70.

| Musique explică (pentru anonim_4396):

M-aș bucura să ajung până acolo. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

De ce, ai 1/50?

| Musique explică (pentru anonim_4396):

60.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Buni si aia.

| Madayna a răspuns:

Ma cunosc foarte bine si ma accept asa cum sunt, cu defecte si calitati.

| Zabbyel a răspuns:

YO my sugar love strucklove struck

hmm ce calitati pot s'am love struck
sa vedem big grin
sunt frumos tongue
puternic love struck
afacerist love struck
ce-ar mai fi smug
hmmm
am stiut sa tintesc sus in viata love struck iubindu-mi doar interesul meu love strucklove struck
Acuma defecte... nu prea le-am observat happy mereu am iesit in castig happy din orice punct de vedere love struck
Aici e mai grav la slabiciuni love struck am una foarte mare love struck unica mea slabiciune a fost love struck este love struck si va fi love struck fetele love strucklove struck

| Musique explică (pentru Zabbyel):

Ce naiba măi? laughing

| Zabbyel a răspuns (pentru Musique):

EEE ciocolotico love struck sau tu crezi ca fac "cadou" gratis smug
pe acele bomboane care ti le-am oferit love struck voi lua triplu tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue retine love struck

T
R
i
p
L
u
big grin big grin

| Zabbyel a răspuns:

laughing glumeam la "cu triplu"
in general nu-i de bine sa papi prea multe dulciuriwinking

| MissDevilish666 a răspuns:

Cred că...70%.

| Jokyo a răspuns:

Ma cunosc foarte bine!

| Swan39 a răspuns:

Eu aş spune că destul de bine thinking Mai ales că sunt foarte autocritică de fel şi ştiu că am multe defecte şi slăbiciuni; calităţi nu prea am(de fapt, cred că-mi ajung degetele de la o mână ca să le număr).