| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Ce detestati cel mai tare? FITI SINCERI!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Lumea proasta care rade fara rost, fara sa cunoasca pe cineva sau care ia la misto fara motiv.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Detest cel mai mult în viață, oamenii mincinoși!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

detest oamenii mincinosi

| Dariusuu a răspuns:

Cand profita cineva de o persoana cu suflet mare.

Cred ca asta.

| KristalPop a răspuns:

Infatuarea, superficialitatea, prostia, minciuna, bătaia de joc şi ar mai fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Orgolioşii,mincinoşii,prostia omenească, bătaia de joc, nu suport să-şi bată cineva joc de mine, Doamne feri!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii care vorbesc în necunoştinţă de cauză adică încrezuţii, mincinoşii...a, da! Şi mâncarea de Crăciun, de Paşte şi toate sărbătorile voastre!

| Demonull a răspuns:

PROSTIA! iar pe site-u asta intrece orice masuralaughing

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Demonull):

Mersi ca ai fost sincer/a. Totusi ai insultat site-ul TPU.

| Demonull a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Nu..am insultat acele persoane care posteaza pe TPU sau pe orice alt site intrebari edeoate happy

Răspuns utilizator avertizat
| FearOfTheDark a răspuns:

Minciuna,ignoranta,prostia si mai sunt dar nu le putem spune pe toate.

| BrokenArrow a răspuns:

Pff... prea multe.