| ElenaGhilbert a întrebat:

Ce dorinte aveati cind erati mici?

20 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Buna intrebare.Cand eram mic imi doream sa cresc mare, acum ca am crescut mare, as dori iar sa fiu copil, dar nu se mai poate crying

| corbulalbrosu a răspuns:

Dorintele sunt direct proportionale cu varsta, deci cand suntem mici (ca varsta, nu ca fizic) si dorintele sunt mici, mici mititele chiar. Insa acestea cresc o data cu cresterea varstei intr-atat ca la varsta adolescentei pot fi cu greu satisfacute.Vai si amar de bietii parinti. rolling on the floor

| T0T a răspuns:

Sa distrug umanitatea.

| ElenaGhilbert explică (pentru T0T):

Cu tine altfel cum!

| T0T a răspuns (pentru ElenaGhilbert):

De fapt sa fiu nemuritor si sa iau o fata de sotie si sa o fac si pe ea nemuritoare si sa repopulez planeta eu fiind un fel de zeu.

| ElenaGhilbert explică (pentru T0T):

Bune dorinte aveau baietii in copilarie!winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Te-ai uitat prea mult la Naruto? laughing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Da laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu aveam. Imi era totul extrem de indiferent.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sa devin printesa si sa dansez candva asa.
http://www.youtube.com/watch?v=uQ0ODCMC6xs
Inca mai am dorinta asta.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Daca stau bine sa ma gândesc, când eram mica voiam orice jucărie vedeam la televizor sau îmi doream sa fiu cântăreață si sa am trupa mea laughing

| Sociopat a răspuns:

Sa am multe piese lego.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... cand eram mai mica si mai proasta imi doream sa fiu pictorita.
Intr-a 6a imi doream sa fiu fizician sau arhitect.
Intr-a 7a cand am inceput sa fac chimie si biologie am zis : ''eu doctor ma fac''.
Si de atunci am ramas cu ''doctor''.
Cand eram mai mica, repet, si mai proasta imi doream :
-sa zbor
-sa am puteri supranaturale ca sirenele rolling on the floor
-sa ma teleportez
-sa ma lase mama sa-mi fac parul albastru... a trecut ceva timp de atunci si de 2 ori mi l-am facut straight face
-sa am parul lung, nu l-am avut niciodata straight face
-sa ma marit cu Sasuke rolling on the floor era prea frumos
-sa nu mai trebuiasca sa spun poezii la serbari si mai urat, odata, m-a pus sa-l tin pe unul de mana ca, na, eram Cenusareasa, cat de jenata m-am simitit atunci
-sa primesc de la Mosu o rochie tutu
-sa am un cane corso sau boerboel sau un ciobanesc german si un chau chau

Mdaa... Pe atunci eram prea deschisa cu toata lumea si ma comportam altfel.
E mai bine acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fac ceva memorabil de să rămână bine întipărit în istorie.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Sa devin soldat dar mi-a trecut rapid cand am inteles ca voi fi carne de tun din cauza a niste politicieni retardati care se cearta intre ei si stau la caldurica bine mersi pe vremea razboiului.

| dana12848 a răspuns:

Sa ma casatoresc cu un om bogata ..sa am o vila cu 2 etaje:laughing))

| kevincube a răspuns:

Să am o motocicletă mişto cu care să fac motocross.

| p5ych0 a răspuns:

Vroiam sa fiu magician

| kristinne a răspuns:

Sa fiu mare era dorinta cea mare si ghici ce? dezamagire totala, as vrea inapoi la acea viata lipsita de griji.

| YukineChan a răspuns:

Cand eram mica, eu voiam sa conduc tancuri, ba sa am tiruri si sa fiu sofer de tir rolling on the floor))))))) ba sa am nu stiu ce armata....Nu puteam sa fiu si eu o printesa rolling on the floor *a avut obsesii cu roz si cu barbie, si acum le am tongue dar na rolling on the floor *