| criss:) a întrebat:

Ce e acela negativ? poate pare o intrebare stupida, dar lumea vorbeste de el si eu nu stiu ce ebig grin.
multumeschappy.

3 răspunsuri:
| asdffghjjkl a răspuns:

Negativul este filmul de la aparatul foto developat happy

| T. AC a răspuns:

Negativele se scot din aparatele foto

filmul utilizat dupa ce este prelucrat sa fie facut fotografiile ramen banda acea aia e numeste negativ
si mai e un fel de negativ care se baga la comp din cate stiu si se pot face pe ele melodii si cu acel negativ poti justifica ca e melodia ta in caz de orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e vorba de negativul unei melodii atunci se refera la partea instrumentala a melodiei, fara versuri happy