| тøхх a întrebat:

O sa pun o intrebare stupida >:" Dar ce este acela un negativ?

Răspuns Câştigător
| casandra2222 a răspuns:

Negativul la o melodie e acela ca nu canta si vocal(cu vocea)ci numai melodia iar negativ la romana inseamna rau. funda?

6 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Negativ este melodia fara versuri.
Asa ca la karaoke
Numai bine!winking

| Biencush a răspuns:

O melodie dar fara cuvinte, folosita pentru a acompania un cantaret

| metrix a răspuns:

Este doar muzica de instrumente fara voce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ateu.neaga tot ce e sfant, neaga tot ce cred oamenii, isi neaga pana si existenta, si sunt contra a tot ce exista si nu poate explica stiinta, in ideea ca se va intampla candva.crestinii si evreii asteapta pe messia care sa puna in ordine haosul creat de neascultarea lor.ateii, acesti Gica Contra asteapta si ei un messia al lor care face minuni stiintifice si va revela tuturor nu stiu ce dar de va fi vom vedea.este ca e un raspuns stupid? astept votul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toxule vad mai multe chestii legate de negativul unor melodii.chiar nu stiu dar sunt curios, si eu.ca nu stiu de negative decat in fotografie.

| carmenn_3730 a răspuns:

Daca te referi la muzica...atunci negativul este melodia fara versuri. adica doar instrumentalul.happy fundiţă?whistling