| DDDDDD a întrebat:

Ce e lichidul acela alb pe care il gasesc deseori pe lenjeria intima? Asta inseamna ca am avut parte de un orgasm?

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Este o scurgere care mai toate fetele/femeile o au. E ceva normal nu are nici-o legatura cu orgasmul

2 răspunsuri:
| AnaMaria42312 a răspuns:

Este doar o scurgere vaginala. nimic anormal. apropo e important sa te schimbi in fiecare zi de lenjeria intima pentru ca se pot dezvolta microbi! ~~ happy ~~

| LOVEsick a răspuns:

Secretie vaginala. Din cate cunosc, e un mod al vaginului, de a se curata. Treaba nu e tocmai buna insa daca culoarea secretiei e galbuie si daca miroase urat big grin. Nu inseamna ca ai avut orgasm.