| aLina_8828 a întrebat:

Atunci cand te exciti si iti curge lichidul ala inseamna ca ai orgasm?!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La bărbați și este lichid seminal care lasă o femei însărcinată.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

La barbati da!

| anka89 a răspuns:

Doar te exciti, la orgasm te simti si iti vei da seama pentru ca ii ceva frumos care tine cateva secundecrying

| Nastia a răspuns:

Inseamna ca ejaculezi.

| lorycykcl a răspuns:

Copilu' de ce tot te invarti in jurul cozii cu intrebarile astea? ai primit deja aceste raspunsuri. Daca nu le poti intelege, asteapta sa mai cresti si lasa loc si pentru cei care chiar au nevoie de un raspuns de la TPU.

| Anny1 a răspuns:

DA,draga mea asta inseamna cand iti curge lichidul acela alb...hee hee sper ca te-am ajutat!kiss imi oferi fundita?puppy dog eyes te rogbatting eyelasheskiss

| ionuutzuu a răspuns:

Nu, doar te exciti. Cand ai orgasm iti curge mult mai mult si tot odata.

| IulianAndrei a răspuns:

Nu mah, nu e adevarat, lichidul ala e branza topita! FUNDA?:X

| DakotaRoyse a răspuns:

Nu chiar. Corpul se pregăteşte pentru un act sexual.

| rosad a răspuns:

Nu.inseamna doar ca te-ai excitat forte tare si ar fi momentul sa ...stii tubig grin

| ella1515 a răspuns:

Intrebare cati anisori ai?batting eyelashes In primul rand nu se poate sa ai asa orgasm spontan.lichidul acela este pentru lubrifiere pentru a face penetrarea mai usoara iar orgasmul iti vei da tu seama cand il ai

| allexa96_7505 a răspuns:

Pai aparent da cand te exciti se produce un lichid albicios la fete