| Bernoullie a întrebat:

Ce e mai bine sa fii? anorexica sau obeza?

Răspuns Câştigător
| FuegoJr a răspuns:

Nici anorexica nici obezawinking Pls Funda big grin Pls big grin PLS big grin

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nici una, nici alta.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Atat anorexia cat si obezitatea sunt boli destul de greu de vindecat si care genereaza o multitudine de alte probleme de sanatate!
Nici una din variante nu e buna! Din toate punctele de vedere!

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pai nu stiu dar eu zic obeza ca esti mai sanatoasa asa un bat slab o sa te inbonlavesti de anemie si alte boli

| Gigiku a răspuns:

Sa fi ca fata de la avatarul tau happy

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Nici una nici alta cel mai bine e sa fi sanatoasa daca esti obeza trebuie sa ai un regim sanatos dat de un nutritionist si binenteles sport deoarece daca slanesti dar nu faci sport muschi isi pierd tonusul si nu vei arata deloc sexy, iar daca esti anorexic la fel in primul rand trebuie un consult pshiologic apoi un regim alimentar dat de un specialist.

| Yryna14 a răspuns:

NIMIC... cel mai bine e sa fii ceva intre.Adica sa mananci, dar nu in exces si nu prea multe dulciuri, grasimi etc.Am o matusa anorexica si se simte foarte rau non stop, si o colega de clasa care e mult prea grasutza si nici ea nu se simte bine, si in plus e badjocura scolii. Cel mai bine e sa fii normal.Stii cum se zice: "mananci ca sa traiesti, nu traiesti ca sa mananci"pup:*

| daniel827 a răspuns:

Normala. daca sti si vrei mai intai. e foarte greu sa fi normal intr-o lume anormala dar pentru asta trebuie sa fi un pic nebun sa te poti descurca cu nebunii...