| anonim_4396 a întrebat:

Ce e mai important pentru voi :banii, viata sau mustata?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mustatarolling on the floor).lu` tatalaughing)
Am glm.oh go onrolling on the floor
Viata logiclaughing
apoi banii,...laughing
si dupa aia si mustatbig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In primul rand Viata big grin Este cea mai importantawinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Viata, banii ii faci pe parcurs, iar mustata poate fi optionala.

| SweetCandy a răspuns:

Viatahappy baniihappy
si mustata nu k-s fatalaughing

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Viata. Mustata nu am, iar banii se fac.

| inna a răspuns:

Viata sa am..ca de bani ma descurc eu laughing, mustata n-am si nici nu am nevoie laughing

| Mya a răspuns:

BANII sa-mi pot permite sa-mi iau MUSTATA, ca sa-mi mai doresc sa raman in VIATA! rolling on the floor

| pepe a răspuns:

Banii la CEC, viaţa la ADAS şi mustaţa rasă.

| viki a răspuns:

Viata in primul rand, apoi banii.batting eyelashes

| AlinElle89 a răspuns:

Viata, banii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Viața, banii de fac, iar mustață nu am.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca am bani si nu am viata si mustata...nu e bine; sa am mustata si sa-mi lipseasca viata si banii nu-mi foloseste, dar daca am viata ma descurc eu cu banii si mustata.Deocamdata am doar o viata mustacioasa, banii sunt pe drum, joc la loto!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banii in buzunar, Viata la cna si mustata la dracu in praznic