| JustMelavJustMe a întrebat:

* cu un pistol in mana, intreptat sper creierul vostru* :
"Banii, viata sau mustata?"
Ce alegeti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
27 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Revolutie.

| Bastet a răspuns:

Ei bine:mustata:glont sub nas; viata:glont in cap; bani:portofel gol

ce s-aleg, ce s-aleg...

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Dacă ai nevoie de 3 lei cere-ne, nu ne mai tot jefui.

| Sconcsiş a răspuns:

Buda mea cu ataş

| PotcaPădurii a răspuns:

Stai sa ma gandesc, staisa ma gandesc, stai sa ma gandesc, staisa ma gandesc, stai sa ma gandesc, staisa ma gandesc, ba nene mai lasa-ma un pic! Gata stiu ia viata... lu varu-meu

Răspuns utilizator avertizat
| Deny1333 a răspuns:

Pe tine, la rechini. *puppy eyes*

| SaintJimmy a răspuns:

Țin prea mult la mustața și la banii mei. :-

| Vizitiul a răspuns:

Daca pistolul este "intreptat" catre mine, atunci, aleg confruntarea.

| Pisicuța a răspuns:

Logic ca viata laughing.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Raspuns:viata

Răspuns utilizator avertizat
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

VIATA - cea mai importanta
BANII - nu sunt atat de importanti, si asa sunt destul de putini
MUSTATA - nu amhee hee

R: VIATA

| YepIsSuspended a răspuns:

Mustata b-)

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Viata!

Banii,:-J lasa-i si asa nu-s multi, doar e criza ce sa mai?!laughing

Poi, mustatathinking hm...thinking Las-o in pace si asa nu am:-Jlaughing

Deci, decizia finala...VIATAlaughing

| JustMelavJustMe explică:

Ok.ok! Fiecare ati ales ce v-a convenit eu aleg banii. ca macar pe aia ii fac la loc (faza cu mustata...iac!) si viata nu o dau...e a mea!(cu mult egoism, bineinteles)laughing
P.S.: rasp. meu trebuie incadrat la aceeasi categorie cu intrebarea.

| FreakyFred a răspuns:

Sau

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Si viata si banii,nu pot sa aleg intre ele amandoua sunt foarte importante, daca nu ai viata nu ai nimic, daca nu ai bani traiesti pe strada...deci amandoua sunt importante.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Viata ca bani fac eu si mustata imi creste in timplaughingla mustata si bani renuntrolling on the floor

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Mustata ca nu am whistling

| MikeRowe a răspuns:

Trage! Trage ma daca ai sange in tine! Dar dupa o sa ajungi la inchisoare cu toti homosexualii de acolo si o sa primesti si bataie si o sa duci o viata de rahat... Nu mai bine lasi pistolul jos, zicem ca nu s-a intamplat nimic, te lasi de chestii de astea si incepi o noua viata? Deci zi tu ce alegi o viata de rahat sau o ziata de OM adevarat?
wait... cred ca am gresit categoria laughing

| Alleecs a răspuns:

Viata ca daca traiesc pot sa fac rost si de bani si sa am si mustatalaughing

| deea_5723 a răspuns:

Boii de la bicicleta...laughing

| xElenaH a răspuns:

Nam mustata viata nu o dau si...banii nici gand deci...nimic phbbbbt

| Ghost_2224 a răspuns:

Hmm.
Mustata;>