| Cevet a întrebat:

Ce faceti de Sarbatori?

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Astept sa ii am pe cei dragi la masa, apoi fiecare va hotara ce sa faca, care doreste sa danseze/sa joace carti/table etc..deci in concluzie acasa si imi astept cu mare dragoste copilasii
O zi frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| William a răspuns:

Sarbatorim.

| Xtadelo a răspuns:

Mananc.

| Seepty a răspuns:

De obicei stam impreuna cu familia dar in gandul nostru ''asteptam sa treaca''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belesc şi roşesc.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))))))))))ce raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Mi-a fost lene să specific şi ce anume belesesc, respectiv roşesc.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...te inteleg

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja a trecut perioada sarbatorilor iti rapsund totusi. Am fost la Dunare cu sotia si amicii de familie. Ceva ieftin, un mic, un iepure la gratar, muzica si..acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| TheFallen666 a răspuns:

De sarbatori sarbatorim sarbatoarea care este sarbatorita!

| Suleyman a răspuns:

In famile.

| Balooonasseeee a răspuns:

In jurul mesei cu familia este cel mai minunat lucru. Paste fericit!:*