| sanctuarySPA a întrebat:

Ce faci acum si ce muzica asculti?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astept sa mai treaca juma de ora apoi plec in firma sa las masinaria de lucru & acasa. Heart radio muzica

| whatevernvm a răspuns:

Bag o țigară și ma gândesc dacă vine apa calda în Constanța azi sau iar fac dușuri reci

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

La cat de cald e ce va trebuie apa calda

| whatevernvm a răspuns:

Când faci de 3 zile dușuri reci după plaja te ia capu'

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Beau o cafea la lucru in timp ce ascult melodia de la filmul de aseara.

| Plato a răspuns:

Romania - Germania, nu e timp de muzica. happy

| deeeaqq a răspuns:

Editez ceva, tu?
Asta ascult acum: https://youtu.be/tLNOce4Y4uc

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu mă gândesc. Dar la nimic coerent.
Și muzică?
thinking
Ascult povești horror, care nu mă mai sperie. Mi-au intrat în rutină și în general pe povești de groază adorm.
Mă calmează vocea aia a unora care încearcă să fie horror, dar te relaxează într-un fel. Ca de exemplu George Creepypasta, Ștefan Mihai sau Baba Samca. Doar pe ăștea-i știu, dar îmi ajung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica de la travis scott, e foarte bună, îți recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau cu pisica

| Henrypericolpublic a răspuns:

Muzica trap, rap, pop.
Acum stau