| Solix a întrebat:

Ce faci cand te plictisesti si aproape viata iti devine monotona si tristetea apasatoare?

14 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca esti major, te duci la munca. Omul nu e facut sa stea degeaba, adica sta cat sta si dupa isi gaseste preocupari ca nu mai rezista mult asa, te apuca gandurile alea nasoale, sa stai numai pe net toata ziua asta nu e viata.

| SilentRain a răspuns:

Ma spanzur cu hartie igienica

| Holiday a răspuns:

Sex pe plaja.winking

| FaraNumePls a răspuns:

Incerc sa imi găsești noi activități

| BlackRose03 a răspuns:

Ascult muzica trista si plang(asta ca sa ma descarc).
Si dupa gasesc diverse activitati ca sa scap de plictiseala si incerc sa traiesc.

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Cand atmosfera nu e demna sa fie prea frumoasa, tu in continuare o 'sufoci' cu alta atmosfera trista? vrei sa stingi focul tot cu foc.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

Hahahah te voi face mereu sa ai stari depresive cu raspunsurile mele.

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Depresia nu a ajuns vreodata la mine, nici cea mai mica sansa sa mi-o dai tu.

Esti in depresie?

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

1.Nu am zis ca-ti dau depresie, ci stari depresive.
2.Cu negativitatea mea pot realiza orice.
3.Nu-s in depresie, doar plicti si imi duc veacul pe acest site.

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Mai putin sa mi-o transpui mie, ca fapt divers))).

Esti o fire vesela, nu lasa sa te acapareze gandurile de genul.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

Ai zis ca sunt o fire vesela?
PAR A FI VESELA?!

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Dincolo de norul depresiv mai rasare si soarele din cand in cand in fata portii tale,, eu asa zic.

| SupMates a răspuns:

Joci Mobile legend si mononia se transforma in Savage iar tristetea in lifesteal!

| anna173648 a răspuns:

Manelelaughing)