| VeraTm a întrebat:

Ce faci cind esti singur, trist, nu mai ai loc de munca esti departe de familie, simti ca puterile te-au parasit, nu dormi, nu mananci te concentrezi pe doua lucruri care crezi ca te-ar ajuta, munca si omul de linga tine care e in suferinta?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aș rezolva lucrurile.
Orice se poate rezolva cu puțină voință.
Baftă!

| VeraTm explică (pentru Musique):

De cca 3 saptamini caut un loc de munca si nimeni nu da un raspuns. Sunt la 2000 km departare de familie. Fosta firma imi trimite recomandare nu prea buna, adica scrie ca nu am zile de boala, lipsa de la munca, sunt un bun lucrator dar am fost concediata disciplinar!

| iubesc a răspuns:

Ma omor.

| zurick a răspuns:

As cadea intr-o depresie puternica, din care nu cred ca as iesi.M-as ineca in gandurile mele, m-as retrage undeva, m-as incura tot timpul, dar la ce persoana sunt as innebuni

| david1234567890 a răspuns:

Trist, dar eu aș face : nu știu ce aș face...