| Prezidentul a întrebat:

Ce facultate are Banciu?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

"BANCIU a terminat FACULTATEA DE LITERE din CLUJ chiar daca a pornit la drum cu gandul ca aceasta facultate i se potrivea ca "nuca in zid". Nu s-a multumit cu "LITERELE" si s-a gandit sa obtina si o diploma de vita nobila.

RADU a facut un curs de turism si industrie hoteliera in FRANTA si se lauda si e mandrul detinator al unei diplome de culoare albastra care are stampila CAMEREI DE COMERT si INDUSTRIE din PARIS. Deci e un jurnalist cu doua diplome." --- vezi sursa :http://www.abdi.ro/biografia-radu-banciu-omul-fenomenul-nesimtitul

| Prezidentul explică (pentru alessia5158):

Multumesc

| alessia5158 a răspuns (pentru Prezidentul):

Cu placere!

| Prezidentul explică (pentru alessia5158):

Vita nobila adica profesor?

5 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Facultatea de litere

| SmokeDeejay a răspuns:

Are facultatea de ştiinţe umanistewinking.