| anonim_4396 a întrebat:

Ce farse se pot face la niste baieti dintr-un camin? noi suntem 4 fete si ei numai 2 si ei stau la etajul 3 si noi la 2.si suntem in "razboi". am incercat deja pasta de dinti pe usa, bidonul cu apa la usa, ce alte idei aveti?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunteti damblagiti cu pasta si apa voastra probati sex in grup poate va mai calmati.

| Omi777 a răspuns:

Poi uite ce idee misto iti dau daca puteti mergeti la etaju 4 ii strigati iar le aruncati baloane cu apa in caphappy sau de exemplu nu stiu vedeti voi! Funda?