| anonim_4396 a întrebat:

Eu si 3 colege de ale mele vrem sa le facem mai multe farse la 3 prieteni(baieti) si nu prea stim cum.am incercat deja pasta de dinti pe usa, punerea unui bidon cu apa la usa, luatul gelului de dus,. si nu prea mai avem nici o idee.precizez ca stam intr-un camin si noi stam intr-o camera la etajul 2 si ei la etajul 3. ce idei aveti?

1 răspuns:
| Minnie_8038 a răspuns:

Sunati si le comandati vreo 4-5 pizza mari laughing)). dati numele unuia dintre ei. si ce mai cer acolo laughing. si i-ati rezolvat cu o factura usturatoare big grin