| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de durere preferati? Fizica sau psihica? Argumentati-va raspunsul.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea fizică se vindecă mai mult sau mai puțin, cea psihică te duce la nebunie!
Pa, pa.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu sunt sado-masochista - asa ca nu prefer nici una

| AFR81 a răspuns:

Eu prefer durerea fizica. Durerea fizica e ceva ce pot suporta si pot ameliora cu ajutorul medicamentelor. Durerea psihica, insa, pentru mine este una insuportabila.Totul porneste de la psihic.In orice sport, psihicul conteaza cel mai mult.Asta e parerea mea.Bafta big grin

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Hmmmmm big grin pai eu prefer durerea fizica pentru ca cea pshihica te poate face sa cazi intr-o depresie. Odata ce durerea psihica ajunge la gradul maxim poti innebuni ori poti avea depresie.Asa ca durerea fizica e mai preferabilathinking