| eveline_9271 a întrebat:

Ce fel de fete atrag atentia intr-un sens pozitiv?

Răspuns Câştigător
| Grunwaldmantuitorul a răspuns:

Cele care NU Judeca, NU Condamna, NU Se pling, NU Critica, Nu se Lingusesc, Cele care aceepta oamenii asa cum sunt, Cele care AU INTELES Ca in viata singurul om pe care il pot schimba SUNT ELE INSUSI,

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Serioase, cele care stiu ce vor de la viata, si nu obtin ce isi doresc cu ajutorul corpului si al aspectului fizic ci prin cunostiintele sale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele cuminti.

| Rotaru_Iulian_1983 a răspuns:

Fetele, femeile, atrag atentia in sensu pozitiv atunci cand sunt elegante, erotice, ingrijite cu un vocabular bun, sa stie sa vorbeasca, sa nu abereze si bineinteles sa arate detul de bine nici slaba da nici ''pufoasa'' cam asta-i femeia perfecta care atrage atentia