| Ionutz_1335 a întrebat:

Cum sa atrag atentia unei fete?

Răspuns Câştigător
| butt3rfly16 a răspuns:

Pur si simplu prin felul tau de a fi, in niciun caz sa pari un prefacut sau vreun smecher ca in ziua de azi baietii nu mai stiu cum sa abordeze o fata si habar nu au ce sunt alea sentimente.Incearca sa intri in vorba cu ea,sa faceti cunostinta,sa iesiti pe afara, in parc la o plimbare, poti sa iesi cu cativa prieteni ca sa va simtiti mai in largul vostru sau chiar pentru. inceput sa face-ti schimb de id sau chiar fb.Baftawinking

10 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Te arunci in fata trenului.Sunt sigur ca te va remarca. laughing Fii tu insuti, nu te ambala si nu copia pe nimeni.Cu cat esti mai sincer si natural cu atat te va aprecia mai mult. Niciodata sa nu jignesti o fata, s-ar putea sa se desparta de tine. bye hai pa si nb

| Chimilica a răspuns:

Nu trebuie sa te dai in stamba pentru a atrage atentia. Spune-i pur si simplu ca o placi, va aprecia sigur. Incearca sa faci tot posibilul sa fii cu ea si cel mai important lucru, ai grija de ea. Pentru ca o fata nu merita sa fie bataia de joc a nimanui.

| Graphee a răspuns:

Fii tu însuţi.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Pai te duci in fata ei si spui hei gagica uitate la mine! jonglez fara maini si fara bile rolling on the floor)
@Crazyfish buna asta rolling on the floor

| Crazyfish a răspuns:

Umbla descheiat la slits.

| Gabriel1 a răspuns:

Te sinucizi.

| Mashiro a răspuns:

Fii doar tu dar incerca sa te remarci prin calitaile tale saluto si vorbeste cu ea

| AnnaAbba a răspuns:

Incearca sa o faci te admire. Dar nu exagera. Fi tu insuti si o sa mearga.

| Infraverde a răspuns:

fata are ceva idei ca existi? degeaba incerci sa fi superman daca nu are magnet la tine, in cazul ca isi beleste ochii citeodata si dupa tine incerca sa fi natural si intra cu ea in vorba lasind rusinea

| Cryyyy a răspuns:

Pur si simplu fii tu insuti...afla ce`i place si surprinde`o...o sa vezi ca te va lua in seamalove struck