| Cretinul112 a întrebat:

Ce fete sunt mai frumoase? Alea de la tara sau alea de la oraș?

15 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Frumusetea nu are legatura cu locul unde traiesti.

| Cretinul112 explică (pentru Mayhem666):

Întreabă-l pe AlexDorinel rolling on the floor

| oglindasultanului a răspuns:

Alea sanatoase, curate, odihnite, hranite, vesele.

| ShaOfHatred a răspuns:

Fetele care se văd prin sticla goală

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu prea mai este mare diferenta in prezent, poate doar in satele FOARTE sarace!

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Fiecare fată are ceva aparte, ceva unic prin care se face remarcată. Fiecare fată este frumoasă în ochii unui băiat.

| Fabianaa a răspuns:

Zona de unde ești nu determina frumusețea happy

| Den1sa a răspuns (pentru Fabianaa):

Ar putea sa stii pentru ca cunosc fete de la sat care nu isi bat capul cu nimic, stau nespalte iar asa chiar nu le poti numi frumoase

| Den1sa a răspuns (pentru Fabianaa):

Depinde si de anturajul in care se afla, bineinteles si alea de care am spus mai devreme daca ar fi aranjate (si nu ma refer la machiaj la simpla igiena ingrijitea fetei, parului) ar fi frumoase,

| Fabianaa a răspuns (pentru Den1sa):

Poate de unde ești tu. Eu când merg la tara vad fete machiate și aranjate mai ceva ca alea de la oraș, la fel cum la oraș vezi și fete care nu se aranjează deloc. Dar bineînțeles, când ești la tara nu stai sa te aranjezi de parca mergi la moll sau la întâlnire, doar stai în curte.

| Den1sa a răspuns (pentru Fabianaa):

Nu zic ca nu exista fete aranjate si la sat doar ca sunt si unele exceptii

| RAY a răspuns (pentru Den1sa):

Nu contează asta, sa fie atractiva la fizic si o faceți pe câmp

| TheGentleman a răspuns (pentru Den1sa):

Spălatul sau curățenia nu determină frumusețea. Ea este dată de fizic, de proporții și de percepția privitorului. Dacă trăiai acum 200 de ani fac pariu că nici tu nu te spălai, și tot se găsea cineva atras de tine. rolling on the floor rolling on the floor

| Den1sa a răspuns (pentru TheGentleman):

Ok

| omaniparmeum a răspuns:

Total irelevant