| lovenotsex a întrebat:

Ce fobie/i aveti? iar daca nu ce fobii considerati a fi cele mai aiurea si inexplicabile?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Lifturi.Niciodata nu ma urc in ele singura
Inaltime.Ma apuca cu ameteli
Papusi. Le detestI don't want to see

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Paianjeni, când văd chestiile alea mi se pune un nod în gât.

| User a răspuns:

Rau de inaltime. nu mi-ar fi asa rau, da' tot timpu' cand is la inaltime ma gandesc cat ar costa spitalizarea daca as cadeaI don't want to see.

| Maia a răspuns:

laughing Imi e frica de soareci (si sobolani) insa abstract este ca frica nu apare si-n randul hamsterilor.Cred ca imi e frica de soareci datorita unor amintiri neplacute din trecut, acest lucru ramanand doar in cazul soarecilor.

| liubuska a răspuns:

Inaltimea si incaperile mici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soareci sonbolani, si tot ce li se aseamana, e ceva ce nu pot controla ori cat as incerca... ii visez nuaptea!