| Rapu a întrebat:

Care ce fobii aveti? Mie imi este frica de foc.:-s

Funda pentru cea mai ciudata fobielaughing

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Eu am mai multe fobii...
Mi-e frica de sange, de vene, de ace, de intuneric si de singuratate happy

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-e frica de papusi.De cand am vazut "Dead Silence" mi se face rau cand vad o papusa aparent dragalasaworried

| Elena1234456 a răspuns:

Mi-e frica de baloane happy sunt asa de pocnitoare laughing.

| Emena a răspuns:

De gandaci, insecte, injectii, curcani si gaste :-s

| TeoPT a răspuns:

Am zis-o si o sa o mai zic
Mi-e groaza, nu frica, sa nu iau boala Disney/Gaga/Bieber laughing

| Alisa a răspuns:

Mi-e frica de injectii, lesin daca vad sau daca trebuie sa fac vreuna. happy

| anamaria91 a răspuns:

Foc, inaltime (asta e ironic pentru ca iubesc muntele), paianjeni, tantarii aia mari cu picioare lungi, gaste, curcani.
Dar cel mai tare ma tem de ce ne asteapta in viitor; nu ma refer la 2012 sau alte baliverne de genul asta ci de evolutia tehnologica (nu are sens sa intru in detalii... uitati-va la filmele sf in care Pamantul e cucerit de inteligenta artificialalaughing).

| AdelinaC a răspuns:

Mie de caini... ii urasc si imi este si frica de ei.

| lola a răspuns:

Mie imi este frica de gaini si de porumbeistraight face

| Gabrielle16 a răspuns:

Teama de esec...

| Mary496 a răspuns:

Mi-e frica sa stranut...si nu glumesc laughing De cand eram mica, am vazut o emisiune in care aratau o mumie de a murit din stranutat.Si am un tic din a ma tine de nas happy

| trabardie a răspuns:

Mie imi este frica de serpi. uite aici o lista cu toate fobiile. http://www.medikal.ro/......e-lor.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-e foarte teama de vene, chiar lesin din cauza asta...
Ce putem face sa ne vindecam? happy

| Чернобыль a răspuns:

Mie mi-e frica de singuratate, injectii si vene.

| DiiaDie16 a răspuns:

Mie mi-e frica de vene. Adica sunt atat de mov si subtiri. Numai cand ma gandesc la imaginea aia imi vine sa lesinlaughing
Ca sa ne vindecam eu zic ca ar trebui sa ne uitam mai mult la vene sau sange(in cazul meu) si in alte cazuri sa stam mai mult cu elelaughing