| adydassler a întrebat:

Ce fotbalist credeti ca este cel mai bun din lume(la tot ce au facut pana acum) la ora actual, dintre:
Ronaldinho
ronaldo
messi
argumentati...winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm messii este dependent de xavi si iniesta nu poate face singur diferenta, in schimb ronaldo si ronaldinho da, dar ronaldo este prea individualist si strica multe faze de atac cel mai bun mi se pare ronaldinho sunt fan impatimit zc milan si am urmarit toata meciurile din acest anhappy este incredibiltongue

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai bun jucator anul trecut a fost Cristiano Ronaldo. In prezent nu stiu ce sa spun. Pe Ronaldinho nu l-am vazut jucand recent, dar din ce am auzit e la un nivel bun de joc. Messi e si el extraordinar. Totusi Messi nu ar putea face nimic fara Xavi sau Iniesta, se observa asta la nationala si in unele meciuri.
Sunt multi jucatori de clasa mondiala. Oricum, Cristiano Ronaldo cred ca e cel mai complet jucator.

| costymaximus a răspuns:

Messi, pe anul ce a trecut si asta nu o spun eu ci cei care sunt in domeniu http://sport.hotnews.ro/......r-2009.htm

| mikey a răspuns:

Messi normaltongue
si ronaldinho era la vremea luilove struck
crstioano ronaldo nu mi place delocphbbbbt

| adydassler explică:

Mie mi se pare ca ronaldinho pentru ca tehnica si pasele lui sunt de neegalat...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regele va ramine mereu Pele. E o legenda inca de cind a inceput de copil.Stia ca va juca in mondiale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun ii messi dintre ei...

| maad08 a răspuns:

Kaka'

| bobonr13 a răspuns:

Cristiano Ronaldo Clar