| cacababa a întrebat:

Ce fotbalist e mai bun? Messi sau Cristiano Ronaldo?

Răspuns Câştigător
| jockerul a răspuns:

CR7. E mai bun ca messi

http://www.youtube.com/watch?v=J77yqRJ59mg&feature=related

| cacababa explică (pentru jockerul):

Si eu am crezut Cr ddar nu po sa iti dauuuuu un raspuuuuuns castigatorrrrrrr

14 răspunsuri:
| emastelista a răspuns:

Cr7 clar daca vrei motive cere

| cacababa explică (pentru emastelista):

Si eu cred ca e mai bun decat mesi

| Diabolique a răspuns:

Lionel Messi, bineînțeles. Sau „Balonul de Aur" pentru al treilea an consecutiv crezi că nu spune suficient?
Numai bine!

| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Eu am auzit mai multi spunand ca Messi este mai bun, iar asta cred si eu.Deci, Messi e cel mai bun.winking

Pa-pa

| Raull7 a răspuns:

Cristiano Ronaldo e mai bun decat Lessi

| sufletsel a răspuns:

Rooney is the best!

| jockerul a răspuns (pentru sufletsel):

Nu am zis nimic de rooneu

| cacababa explică (pentru sufletsel):

Nu am zis nimic de rooney

| talex998 a răspuns:

Compara si tu Messi este mai bun decat Ronaldo deoarece a castigat de trei ori balonul de aur si Ronaldo la castigat odata

| aNoNN1m a răspuns (pentru talex998):

Bah omule nu e vb de baloane, e vorba de tactica fiecaruia...te duci si uh la barcelona si stai ca popandaul pe atac primesti mingea si gooool...e mai bun ronaldo si gata

| cacababa explică (pentru aNoNN1m):

Da

| AndreiVinDiesel a răspuns:

CR7