| Noob007 a întrebat:

Ce idei aveti pentru orasul mangalia? De ex: Parcuri mai multe, Construirea unui cinema etc. Dau funda pentru cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| andreiboss31 a răspuns:

Sa faca mai mule semafoare ca este numai 1 care merge, ca cel de langa gara nu merge.

3 răspunsuri:
| andreiboss31 a răspuns:

Construirea unui mall.Sar putea sa se construiasca un magazin bila.

| andreiboss31 a răspuns:

Ar fi bine sa se construiasca o universitate sa atraga studenti si orasul se mareste mai repede si sa se faca ceva cu caini vagabonzi, pe tigani sa ii duce inapoi de unde ia luat Iorgus.

| mihnulet a răspuns:

Ar fi bine sa faca tecnologia mai vansata.