| GhostOfTheWar a întrebat:

Ce ii enerveaza pe rockeri?

27 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Maneliştii(cocalarii)! happy

| Musique a răspuns:

Tot ce nu pot înțelege. (de la prostie pâna la un exercițiu banal la matematică)

| Xtadelo a răspuns (pentru Musique):

Atunci cred ca sunt un mic rocker laughing

| Musique a răspuns (pentru Xtadelo):

Eu sunt regina. laughing)

| Xtadelo a răspuns (pentru Musique):

:->

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cei care nu gandesc

| Sociopat a răspuns:

Al doilea Razboi Mondial ma enerveaza destul de tare.Oh, si Gandhi.O da... Fucken Gandhi mate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa minerala. Cui ii place apa minerala?!

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Apa minerală e bună după ce-i scoţi acidu' de jumate. Eu numa aşa o beau :/

| svartirhimnar a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu beau doar apă minerală, e foarte bună... sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vans):

Nu ma ajuti. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru svartirhimnar):

Simt ca imi vine pe nas, nu stiu, e un sentiment ciudat. Ma lipsesc.

| neca a răspuns:

Alti rockeri, budinca, stereotipurile

| DoriKat a răspuns:

Iepurasiilaughing
pe rockeri ii enerveaza faptul ca sunt judecati dupa aparente si ca sunt bagati in aceeasi oala cu toti cei care asculta rock si fac tampenii!

| rabbit2014 a răspuns:

Pe miley cyrus

| Quanah a răspuns:

Cred că manelele.

| ClauditaSmile a răspuns:

Manelele

| Zerathull a răspuns:

Manelele si cocalarii cel mai mult.

| StefanERC a răspuns:

Rokerii sunt si eu niste oameni si sunt si ei enerveti de lucrurile care ii enerveaza si pe oamenii normali (manelele, sa fie cicaliti, sa nu aiba ceva de mancat si de baut etc) dar mai sunt enervati atunci cand:
-cineva le spune ca muzica agresiva dauneaza
-cand li se spune sa dea muzica la un volum mai mic
-sa se imbrace cum vor altii
-nu le place sa fie veseli

| Curious1324 a răspuns:

Muzica clasaica, manelele, lucrurile colorate, curcubeele, iepurasii?

| Polaris a răspuns (pentru Curious1324):

Stai, ce legătură are muzica clasică, nu înțeleg laughing.

| svartirhimnar a răspuns (pentru Curious1324):

Eu ascult rock şi n-am nimic cu muzica clasică, e decentă :/.Şi-mi plac şi iepurii.

| florin96ak47 a răspuns (pentru Curious1324):

Imi dau seama ca nu asculti rock.
Eu ascult, si ma enervezi tu pentru ca ii bagi pe toti in aceeasi oala.
Daca asculti rock nu inseamna ca trebuie sa te imbraci numa' cu haine negre, rupte cu freza punk, lunga etc. Chiar si astia is mai mult: "I dont give a ***".

| Curious1324 a răspuns (pentru svartirhimnar):

Da, si eu ascult rock, dar nu sunt rockerita... Nu inseamna ca daca sculti rock esti rockerwinking

| Andii121 a răspuns:

Manelelelaughing